Vragen?

De meeste vragen kan je stellen aan de beweegmakelaar bij jou in de wijk. Weet je niet wie dat is? Selecteer dan hier je wijk. Bekijk hieronder het overzicht. Voor de volledige lijst met medewerkers van SportUtrecht kan je hier terecht.

Beweegmakelaars Jeugd en Volwassenen

Beweegmakelaar Rosalie

Rosalie Lansing

Beweegmakelaar Leidsche Rijn en Vleuten de Meern

06-30 35 25 96
rosalie.lansing@sportutrecht.nl

Beweegmakelaar Ilse Rietdijk

Ilse Rietdijk

Beweegmakelaar Overvecht

06-22 50 73 49
ilse.rietdijk@sportutrecht.nl

Beweegmakelaar Linda

Linda Hiemstra-Willemsen

Beweegmakelaar Jeugd & Gezin

06-83 44 32 23
linda.hiemstra@sportutrecht.nl

Beweegmakelaars Onderwijs en Sport

Beweegmakelaar Sylke

Sylke Haverkorn

Beweegmakelaar onderwijs & sport Noordwest en West Utrecht

06-54 68 58 19
sylke.haverkorn@sportutrecht.nl

Marieke van Keulen

Beweegmakelaar onderwijs & sport Overvecht
06-13 14 22 38
marieke.vankeulen@sportutrecht.nl

Patrick Bruggeman

Beweegmakelaar onderwijs & sport NoordOost, Oost , Zuid en Binnenstad.

06-12 93 23 31
patrick.bruggeman@sportutrecht.nl

Beweegmakelaar Merel

Merel Heine-Buijs

Beweegmakelaar onderwijs & sport Zuidwest Utrecht

06-18 24 27 99
merel.heine@sportutrecht.nl

Miranda

Miranda van Zoelen

Beweegmakelaar stedelijk sportteam
Overvecht
06-83 44 16 31
miranda.vanzoelen@sportutrecht.nl

Beweegmakelaar Leonie

Leonie Gotink

Beweegmakelaar onderwijs & sport Leidsche Rijn, Vleuten – De Meern
Projectleider Paul Verweel Sportfonds
06-24 18 30 63
leonie.gotink@sportutrecht.nl

Buurtsportcoaches streetsports

Buurtsportcoach Paul

Paul van Veenendaal

Buurtsportcoach streetsports
Noordwest, West en Overvecht
06-27 41 08 47
paul.vanveenendaal@sportutrecht.nl

Buurtsportcoach Youssef

Youssef Talhaoui

buurtsportcoach streetsports
06- 21 90 34 46
youssef.talhaoui@sportutrecht.nl

Consulenten aangepast sporten

Consulent Els

Els Duijn

Consulent aangepast sporten volwassenen
06- 26 21 63 07
els.duijn@sportutrecht.nl

Consulent Femke

Femke Cordova Bellido

Consulent aangepast sporten jeugd en jongeren
06-19 49 94 50
femke.cordova@sportutrecht.nl

De Fietsmeesters

Beweegmakelaar Dennis

Dennis Schoonhoven

Projectleider volwassenen
06- 51 29 69 63
dennis.schoonhoven@sportutrecht.nl

Lex van Dalfsen

Projectleider jeugd en jongeren
06- 12 97 68 26
lex.vandalfsen@sportutrecht.nl

Media, communicatie, boekhouding en deskundigheid

Abdelkader Iourizen

Boekhouding
06-14 04 22 95
abdelkader.iourizen@sportutrecht.nl

Placeholder image S

Priscilla Aldana

Vormgeving
030-8201130
priscilla.aldana@sportutrecht.nl

Foto Nander

Nander Zuidema

Projectmedewerker Beweegmaatjes &
De Fietsmeesters
06-34 11 65 96
nander.zuidema@sportutrecht.nl

Martin

Martin van Rooijen

Projectleider
06-81 31 86 05
martin.vanrooijen@sportutrecht.nl

Programmamanagement

Foto Nander

Tom Schrurs

manager sportstimulering
Overvecht / Noordwest & West /
Zuid & Binnenstad & Oost & Noordoost
06-29 15 98 60
tom.schrurs@sportutrecht.nl

Casper

Casper Coldenhoff

programmamanager sportstimulering
Zuidwest / Leidsche Rijn &
Vleuten-De Meern / stedelijk sportteam
06-18 24 27 91
casper.coldenhoff@sportutrecht.nl

Directie

Ronald Hennekes

Directeur
06-54 69 51 78
ronald.hennekes@sportutrecht.nl

Rob Nillezen

Directeur
06-24 73 21 28
rob@hartenvoorsport.nl