Vragen?

De meeste vragen kan je stellen aan de beweegmakelaar bij jou in de wijk. Weet je niet wie dat is? Selecteer dan hier je wijk. Bekijk hieronder het overzicht van ons team.

Beweegmakelaars Jeugd en Volwassenen

Beweegmakelaar Janette

Janette Brouwer

Beweegmakelaar jeugd & volwassenen West en Noordwest Utrecht

06-41 78 58 91
janette@hartenvoorsport.nl

Beweegmakelaar Dennis

Dennis Schoonhoven

Beweegmakelaar jeugd & volwassenen Zuidwest Utrecht

06-51 29 69 63
dennis@hartenvoorsport.nl

Beweegmakelaar Halima

Halima El Ghamarti

Beweeg- en vitaliteitsmakelaar jeugd & gezin Zuid Utrecht

06-10 55 95 69
halima@hartenvoorsport.nl

Beweegmakelaar Linda

Linda Vermeer

Beweeg- en vitaliteitsmakelaar jeugd en volwassenen Noordoost, Oost , Zuid en Binnenstad.

06-52 37 25 03
linda@hartenvoorsport.nl

Beweegmakelaar Rosalie

Rosalie Lansing

Beweegmakelaar jeugd & volwassenen Leidsche Rijn en Vleuten de Meern.

06-30 35 25 96
rosalie@hartenvoorsport.nl

Beweegmakelaar Ilse Rietdijk

Ilse Rietdijk

Beweeg- en vitaliteitsmakelaar volwassenen Overvecht.

06-22 50 73 49
ilserietdijk@hartenvoorsport.nl

Beweegmakelaars Onderwijs en Sport

Beweegmakelaar Sylke

Sylke Haverkorn

Beweegmakelaar onderwijs & sport Noordwest en West Utrecht

06-54 68 58 19
sylke@hartenvoorsport.nl

Marieke van Keulen

Beweegmakelaar onderwijs & sport Overvecht

06-13 14 22 38

marieke@hartenvoorsport.nl

Patrick Bruggeman

Beweegmakelaar onderwijs & sport NoordOost, Oost , Zuid en Binnenstad.

06-12 93 23 31
Patrick@hartenvoorsport.nl

Beweegmakelaar Merel

Merel Heine

Beweegmakelaar onderwijs & sport Zuidwest Utrecht

06-18 24 27 99
merel@hartenvoorsport.nl

Miranda

Miranda van Zoelen

Coördinatie stedelijk sportteam.

06-83 44 16 31
miranda@hartenvoorsport.nl

Beweegmakelaar Fadime

Fadime Hodes

Beweegmakelaar onderwijs & sport Leidsche Rijn, Vleuten – De Meern

06-53 26 67 88
fadime@hartenvoorsport.nl

Buurtsportcoaches

Buurtsportcoach Paul

Paul van Veenendaal

Buurtsportcoach Noordwest, Overvecht
06-27 41 08 47
paul@hartenvoorsport.nl

Buurtsportcoach Angelique

Angelique Rozeboom

Buurtsportcoach Overvecht
06–28 24 70 90
Angelique@hartenvoorsport.nl

Buurtsportcoach Youssef

Youssef Talhaoui

buurtsportcoach Zuid, Zuidwest en Oost
030-8201130
youssef@hartenvoorsport.nl

Consulenten aangepast sporten

Consulent Els

Els Duijn

Consulent aangepast sporten
06- 26 21 63 07
els@hartenvoorsport.nl

Consulent Femke

Femke Heijdemann

Consulent aangepast sporten
06- 19 49 94 50
femke@hartenvoorsport.nl

De Fietsmeesters

Beweegmakelaar Dennis

Dennis Schoonhoven

Projectleider volwassenen
06- 51 29 69 63
dennis@hartenvoorsport.nl

Lex van Dalfsen

Projectleider jeugd en jongeren
06- 12 97 68 26
lex@hartenvoorsport.nl

Media, communicatie, boekhouding en deskundigheid

Ruben

Ruben Klop

Media en communicatie
030-820 1130
ruben@hartenvoorsport.nl

Abdelkader Iourizen

Boekhouding
06-14 04 92 95
abdelkader@hartenvoorsport.nl

Iris Hilderink

Media en communicatie
030-8201130
iris@hartenvoorsport.nl

Placeholder image S

Priscilla Aldana

Vormgeving
030-8201130
priscilla@hartenvoorsport.nl

Ayesha

Ayesha Ganpat

Projectmedewerker Beweegmaatjes
06-54 29 79 35
ayesha@hartenvoorsport.nl

Martin

Martin van Rooijen

Monitoring en evaluatie. Programmacoördinator projecten jeugd.
06-81 31 86 05
martin@hartenvoorsport.nl

Programmamanagement

Placeholder-S

Tom Schrurs

programmamanager jeugd & volwassenen, aangepast sporten en vitaliteit.
06-29 15 98 60
tom@hartenvoorsport.nl

Casper

Casper Coldenhoff

programmamanager onderwijs & sport
06-18 24 27 91
casper@hartenvoorsport.nl

Directie

Ronald Hennekes

Directeur
06-54 69 51 78
ronald@hartenvoorsport.nl

Rob Nillezen

Directeur
06-24 73 21 28
rob@hartenvoorsport.nl