Vragen?

De meeste vragen kan je stellen aan de beweegmakelaar bij jou in de wijk. Weet je niet wie dat is? Selecteer dan hier je wijk. Bekijk hieronder het overzicht van ons team.

Beweegmakelaars Jeugd en Volwassenen

Beweegmakelaar Janette

Janette Brouwer

Beweegmakelaar jeugd & volwassenen West en Noordwest Utrecht

06-41 78 58 91
janette@hartenvoorsport.nl

Beweegmakelaar Dennis

Dennis Schoonhoven

Beweegmakelaar jeugd & volwassenen Zuidwest Utrecht

06-51 29 69 63
dennis@hartenvoorsport.nl

Beweegmakelaar Halima

Halima El Ghamarti

Beweeg- en vitaliteitsmakelaar jeugd & gezin Zuid Utrecht

06-10 55 95 69
halima@hartenvoorsport.nl

Beweegmakelaar Jackie

Jacky Boland-Luttik

Beweeg- en vitaliteitsmakelaar jeugd en volwassenen Zuid

06-52 37 25 03
Jackie@hartenvoorsport.nl

Beweegmakelaar Rosalie

Rosalie Lansing

Beweegmakelaar jeugd & volwassenen Leidsche Rijn en Vleuten de Meern.

06-30 35 25 96
rosalie@hartenvoorsport.nl

Beweegmakelaar Ilse Rietdijk

Ilse Rietdijk

Beweeg- en vitaliteitsmakelaar volwassenen Overvecht.

06-22 50 73 49
ilserietdijk@hartenvoorsport.nl

Beweegmakelaar Linda

Linda Hiemstra-Willemsen

Beweeg- en vitaliteitsmakelaar Jeugd & Gezin

06-83 44 32 23
l.hiemstra@hartenvoorsport.nl

Beweegmakelaars Onderwijs en Sport

Beweegmakelaar Sylke

Sylke Haverkorn

Beweegmakelaar onderwijs & sport Noordwest en West Utrecht

06-54 68 58 19
sylke@hartenvoorsport.nl

Marieke van Keulen

Beweegmakelaar onderwijs & sport Overvecht

06-13 14 22 38

marieke@hartenvoorsport.nl

Patrick Bruggeman

Beweegmakelaar onderwijs & sport NoordOost, Oost , Zuid en Binnenstad.

06-12 93 23 31
Patrick@hartenvoorsport.nl

Beweegmakelaar Merel

Merel Heine

Beweegmakelaar onderwijs & sport Zuidwest Utrecht

06-18 24 27 99
merel@hartenvoorsport.nl

Ingmar

Ingmar Daams

Coördinatie stedelijk sportteam.

06-83 44 16 31
Ingmar@hartenvoorsport.nl

Beweegmakelaar Leonie

Leonie Gotink

Beweegmakelaar onderwijs & sport Leidsche Rijn, Vleuten – De Meern

06-24 18 30 63
leonie@hartenvoorsport.nl

Buurtsportcoaches

Buurtsportcoach Paul

Paul van Veenendaal

Buurtsportcoach Noordwest en West
06-27 41 08 47
paul@hartenvoorsport.nl

Buurtsportcoach Angelique

Angelique Rozeboom

Buurtsportcoach Overvecht & Coordinator Streetsports
06–28 24 70 90
Angelique@hartenvoorsport.nl

Buurtsportcoach Youssef

Youssef Talhaoui

buurtsportcoach Zuidwest
06- 21 90 34 46
youssef@hartenvoorsport.nl

Consulenten aangepast sporten

Consulent Els

Els Duijn

Consulent aangepast sporten volwassenen
06- 26 21 63 07
els@hartenvoorsport.nl

petra

Petra Kühr

Consulent aangepast sporten jeugd en jongeren
06-19 49 94 50
petra@hartenvoorsport.nl

De Fietsmeesters

Beweegmakelaar Dennis

Dennis Schoonhoven

Projectleider volwassenen
06- 51 29 69 63
dennis@hartenvoorsport.nl

Lex van Dalfsen

Projectleider jeugd en jongeren
06- 12 97 68 26
lex@hartenvoorsport.nl

Media, communicatie, boekhouding en deskundigheid

Ruben

Ruben Klop

Media en communicatie
030-820 1130
ruben@hartenvoorsport.nl

Abdelkader Iourizen

Boekhouding
06-14 04 92 95
abdelkader@hartenvoorsport.nl

Iris Hilderink

Media en communicatie
030-8201130
iris@hartenvoorsport.nl

Placeholder image S

Priscilla Aldana

Vormgeving
030-8201130
priscilla@hartenvoorsport.nl

Foto Nander

Nander Zuidema

Projectmedewerker Beweegmaatjes
06-34 11 65 96
Nander@hartenvoorsport.nl

Martin

Martin van Rooijen

Monitoring en evaluatie. Programmacoördinator projecten jeugd.
06-81 31 86 05
martin@hartenvoorsport.nl

Programmamanagement

Foto Nander

Tom Schrurs

programmamanager jeugd & volwassenen, aangepast sporten en vitaliteit.
06-29 15 98 60
tom@hartenvoorsport.nl

Casper

Casper Coldenhoff

programmamanager onderwijs & sport
06-18 24 27 91
casper@hartenvoorsport.nl

Directie

Ronald Hennekes

Directeur
06-54 69 51 78
ronald@hartenvoorsport.nl

Rob Nillezen

Directeur
06-24 73 21 28
rob@hartenvoorsport.nl