Zondag 1  oktober 2017

SINGELLOOP UTRECHT

Wie 4 t/m 8 jaar (afstand 1 km)
Waar Start Maliebaan
Organisator Like2run
Contact info@singellooputrecht.nl
Website www.singellooputrecht.nl

Zondag 15 oktober 2017

DE 31e MALIEBAANLOOP

Wie Groep 1 t/m 8 (afstand 1 km)
Waar Start Maliebaan
Organisator AV Phoenix
Contact info@maliebaanloop.nl
Website www.maliebaanloop.nl

23 oktober 2017 tot en met 16 maart(halve finale) 2018

SCHOOL SCHAATSEN

Wie Groep 5 t/m 8
Waar Ijsbaan Vechtsebanen
Organisator Duosport
Contact schoolschaatsen@duosport.nl
Website www.duosport.nl

13 tot en met 24 november 2017

SCHAATSEN VOOR WATER

Wie Groep 1 t/m 8
Waar Alle ijsbanen
Organisator Plan Nederland i.s.m. KNSB
Contact info@plannederland.nl
Website www.plannederland.nl

12, 19 en 26 januari en 16 maart(halve finale) 2018

SCHOOL ATLETIEK TOERNOOI ZUILEN

Wie Groep 6 en 7
Waar Sporthal Zuilen
Organisator Hellas Utrecht
Contact ssau@planet.nl
Website www.hellasutrecht.nl

Donderdag 1 februari 2018

SCHOOL FLAG FOOTBALL

Wie Groep 7 en 8
Waar Sportpark Overvecht Noord
Organisator Utrecht Dominators
Contact utrechtdominators@gmail.com
Website www.utrecht-dominators.nl

Woensdag 7 februari 2018

TABLE STARS THE BATTLE!

Wie Meisjes groep 5 t/m 8
Waar Sportpark Overvecht Noord
Organisator TTV SVE
Contact jacobtenhave1@hotmail.com
Website www.ttvsve.nl

Zondag 11 februari 2018

TABLE STARS THE BATTLE!

Wie Jongens groep 5 t/m 8
Waar Sportpark Overvecht Noord
Organisator TTV SVE
Contact jacobtenhave1@hotmail.com
Website www.ttvsve.nl

2, 9 en 16 februari en 23 maart(halve finale) 2018

SCHOOL ATLETIEK TOERNOOI HOOGRAVEN

Wie Groep 6 en 7
Waar Sporthal Hoograven
Organisator Hellas Utrecht
Contact ssau@planet.nl
Website www.hellasutrecht.nl

23 februari, 9 maart en 6 april(halve finale) 2018

SCHOOL ATLETIEK TOERNOOI NIEUW WELGELEGEN

Wie Groep 6 en 7
Waar Sporthal Nieuw Welgelegen
Organisator Hellas Utrecht
Contact ssau@planet.nl
Website www.hellasutrecht.nl

Zondag 1 april 2018

SCHOOL MOVES VOLLEY UTRECHT

Wie Groep 4/5 en 6
Waar Sportcentrum Galgenwaard
Organisator VV Utrecht
Contact vvutrecht-volleybal@hartenvoorsport.nl
Website www.vvutrecht.nl

Zondag 1 april 2018

SCHOOL MOVES VOLLEY UTRECHT

Wie Groep 7 en 8
Waar Sportcentrum Galgenwaard
Organisator VV Utrecht
Contact vvutrecht-volleybal@hartenvoorsport.nl
Website www.vvutrecht.nl

Vrijdag 6 april 2018

SCHOOL KORFBAL TOERNOOI SYNERGO

Wie Groep 3 en 4
Waar n.t.b.
Organisator Synergo
Contact schoolkorfbal@synergo.nl
Website www.synergo.nl

Woensdag 11 april 2018

SCHOOL HOCKEY TOERNOOI LR/VDM

Wie Groep 5 en 6
Waar MHC Fletiomare en HC Rijnvliet
Organisator MHC Fletiomare en HC Rijnvliet
Contact maartje.enthoven@fletiomare.nl
Website www.fletiomare.nl

Vrijdag 13 april 2018

FINALE SCHOOL ATLETIEK TOERNOOI GALGENWAARD

Wie Groep 6 en 7
Waar Sportcentrum Galgenwaard
Organisator Hellas Utrecht
Contact ssau@planet.nl
Website www.hellasutrecht.nl

Vrijdag 13 april 2018

SCHOOL KORFBAL TOERNOOI SYNERGO

Wie Groep 5 en 6
Waar n.t.b.
Organisator Synergo
Contact schoolkorfbal@synergo.nl
Website www.synergo.nl

Juni 2018

SCHOOL HANDBAL TOERNOOI LR

Wie Groep 3 t/m 7
Waar Sporthal Europahal
Organisator HVLR
Contact vandermeer.lenneke@gmail.com
Website www.hvleidscherijn.nl

Mei/juni 2018

AVOND4DAAGSE

Wie Groep 1 t/m 8 (5, 10 en 15 km)
Waar Diverse sportlocaties
Organisator Vraag bij Harten voor Sport naar de organisator in uw wijk
Contact 030-8201130
Website www.hartenvoorsport.nl

Schoolsportkalender VO 2017 – 2018

Februari 2018

UTRECHTS KAMPIOENSCHAP SCHOOL FLAG FOOTBALL

Wie Alles klassen
Waar Sportpark Overvecht Noord
Organisator Utrecht Dominators
Contact utrechtdominators@gmail.com
Website www.utrecht-dominators.nl

Dinsdag 3 april 2018

SCHOOL VOETBAL TOERNOOI

Wie Klas 3 en 4
Waar Desto
Organisator Harten voor Sport
Contact schoolvoetbal@hartenvoorsport.nl
Website www.hartenvoorsport.nl

Dinsdag 10 april 2018

SCHOOL VOETBAL TOERNOOI

Wie Klas 1 en 2
Waar Desto
Organisator Harten voor Sport
Contact schoolvoetbal@hartenvoorsport.nl
Website www.hartenvoorsport.nl

Mei/juni 2018

SCHOOL RUGBY TOERNOOI

Wie Alle klassen
Waar Sportpark Rijnvliet
Organisator URC
Contact urc-rugby@hartenvoorsport.nl
Website www.utrechtrugby.nl

Nog niet bekend

BOSSABALL OPEN CLUB

Wie Alle klassen
Waar The Sport Box
Organisator Bossaball Club Utrecht
Contact kenneth@musicandsports.nl
Website www.bossaball.nl en www.thesportbox.nl

Nog niet bekend

SCHOOL BADMINTON TOERNOOI

Wie Alle klassen
Waar Nog niet bekend
Organisator USV Hercules, DVS-KotoMisi en BC Castellum
Contact ssu-badminton@hartenvoorsport.nl
Website www.badmintonutrecht.nl

Nog niet bekend

SPORT EXPERIENCE

Wie Jongeren voortgezet onderwijs
Waar Sportbox
Organisator Stedelijk Sportteam, stuurgroep GU en Sportbox
Contact kenneth@hartenvoorsport.nl en leonie@hartenvoorsport.nl
Website www.hartenvoorsport.nl